| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale jo, Babi, navíc-já prostě byla v tu dobu šíleně ctižádostivá a perfekcionistka, ve všem, stejně byhc to nedělala jinak.
Dneska už jo~:-D
Vybavuju si-měla jsem od útlýho dětství fobii z injekcí. Prostě tma před očima, první poznámka ze školy v první třídě při povinném očkování:" Kopala, kousala a bránila se ,nakonec utekla ze školy..."~t~
Další očkování bylo ve třetí třídě ato byla taková ostuda, že to snad nechcii ani psát~:-D
Následujícíc bylo v páté třídě. Do páté třída jsem šla do nové školy, mezi nový spolužáky. bylo nemyslitelný,aby se ta situace opakovala,ale já jsem fakt měla panickou hrůzu a nedalo se to ovládnout.

A tak jsem si vzala jehly a celý prázdniny, celý dva měsíce, jsem se každej den sama píchala. Abych se přesvědčila,že to tak nebolí a že to zvládnu.
Bála jse se tý pátý třídy. Jenkvůli očkování. Někoki dní řed tím osudným dnem jsem nespala.
Bylo mi strašně zle. Hrůzou jsemomdlívala. Hrůzou z toho, že s ezase neovládnu avšichni s emi budu smát.
Zvládla jsem to. Spolužáci z předchozí školy,kteří nastoupili se mnou, byli už připraveni na "veselou" scénu.
Byl to super pocit~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.