| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žijeme s mým otcem a jeho ženou v jednom domě. Dům je otce. Když sestra odešla z domu, dohodli jsme se všichni, že v domě zůstanu já a po smrti otce sestru vyplatím. Když se přistěhoval manžel, začali jsme dům (40 let vše v původním stavu) opravovat. Dům jsme nechali kompletně zrekonstruovat, včetně úpravy zahrady což nás stálo přes tři miliony. Roky jsme si tu všichni spokojeně žili. Otec se svou manželkou i my. Před necelým rokem s námi začala zničehonic vyvolávat hádky. Vždy kvůli banalitám. Taky překrucovala na čem jsme se dohodli a neustále otce popichuje proti nám. Promluvila jsem si s ní a vyšlo najevo, že chce mít na stáří v domě klid a ne rodinu s dětma a chce abychom se odstěhovali a udělá pro to všechno
Před otcem pak vše zapřela. Já se stěhovat v žádném případě nechci. Dům jsme nechali opravit podle našich představ. Stalo nás to mnoho peněz i úsilí. Ale hlavně jsem v domě vyrůstala se sestrou, rodiči a babičkou a mám na to krásné vzpomínky. Dům prostě opustit nechci. Ona se však rozhodla, dělat mi naschvály. Dělat ze mě blázna. Vždy když pověsím ven prádlo, nějaký kousek mi zmizí. Když pustím psa, ona ho za chvíli zavře a zapře to i když ji vidím z okna. Máme sice 2 bytové jednotky, ale společnou halu a velký otevřený vstupní prostor k nám do bytu. Zamknout tedy nejde. Vždy když u nás není nikdo doma, něco malého se ztratí. Nebo je něco přemístěno. Vlastně pořád něco hledám.V zimě přijdeme večer domů a máme otevřená okna. Samozřejmě, že ona je neotevřela. To určitě já ráno. Otec stojí na její straně. Už ho zmanipulovala natolik, že za mnou byl, abych se léčila, že strašně zapomínám s nejsem na tom psychicky dobře. Několikrát už otci i lhala, aby mě očernila. Manžel stojí na mé straně a zkoušel s ní promluvit. Vysmála se mu, že žije s bláznem. Vím, že byla chyba opravovat dům, který není náš. Manžel už chce koupit jiný a odstěhovat se. Ale to by pro mě znamenalo, nechat se vyštvat ženskou, která přišla do hotového. Do domu kde jsem vyrostla. Máte někdo nějakou radu, jak její řádění utnout? Uvažuju, že do bytu pořídím kamery.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.