| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed,

mně ani nevadilo se ten jazyk ve škole učit, jen mi to hodně nešlo. Němčina a ruština ještě OK (ale u ruštiny už byl ten čtvrtý rok hraniční, u němčiny bych se asi ještě i něco naučila, kdybych byla nucena v ní pokračovat, ale někde kolem té maturity už to bylo taky taktak), v angličtině jsem se nevyhrabala z úrovně současného prvního stupně...

Dneska jsem si chtěla pustit Malého Sheldona a zrovna ten jeden díl, nevím proč, byl v anagličtině. Tady to nikomu nevadí, asi jim to ani nepčišlo, ale já se tu ráno málem proskočila. Daůa jsem dvě minuty a pak to zhnuseně vypla, nedalo se to poslouchat ~n~. Na tenhle jazyk fakt nemám "ucho".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.