| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pevalo,
věř mi, že vím, o čem je HO. Například včera jsem poslala první email v 6.30 a poslední v 21.30. Mezitím jsem měla od osmi ráno do pěti odpoledne v jednom kuse telefonní konference. V jednu chvíli jsem zařvala na syna, ať zavře dveře a neuvědomila jsem si, že mám zapnutý mikrofon. Kolegové z celého světa (byl tam Holanďan, Ind, Američan atd.)se smáli a ptali se na koho to volám.

Dnes ráno v osm jsem měla telefonní konferenci s čínskou právničkou, teď sedám k počítači, abych ji poslala na kontrolu smlouvu, kterou jsem slíbila "within today".
Vařím brzy ráno, ideálně něco rychlého jako kotlety na smetaně, zítra to bude rýžový nákyp. Mám všeho plné zuby, hlavně nepochopení mužských kolegů, ti mají zřejmě doma uklízečky, kuchařky a jejich manželky nepracují.

Každopádně jsem tím ale myslela, že přece jen když pracuješ z domu, tak alespoň zavoláš na děti, pokud hrozí nějaká katastrofa, v pauze vlítneš do jejich pokojů, aby si uklidily, nakrmily zvířata, dáš jim pokyn, aby si ohřály oběd, vyženeš je ven, zatímco Terapeutka je má doma samotné a všechno tohle řeší až večer.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.