| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, já se na to koukám jako na zbytečný risk. Sama jsem zdravotník, je to moje práce. Ale přesto, že Covid mohu kdykoliv přinést domů, uvažuji o tom, že dceru do školy nepošlu. Je napřed, čte celé knížky, počítá bez problémů, je kreativní, sleduje dokumenty o přírodě. Bude sedět s rouškou půl dne na zadku a učit se písmena a jednoduché sčítání (je zářijová, skoro nejstarší ve třídě). Považuji za nesolidární (se zdravotníky) dále šířit nákazu, když nejsme v situaci, že školu potřebujeme (hlídání, pochopení učiva nebo potřebu nějakého sociálního kontaktu - třeba u dětí, kteří k sobě nikoho nemají). Kdyby to udělali na dobrovolné bázi (s tím, že by škola měla odsouhlasit děti, které mají látku zvládnutou), bylo by těch dětí méně. Menší riziko, pro učitele méně dětí na dovysvětlení látky. Nevím, jak je to jinde, u nás nejbližší zdravotnická zařízení nestíhají a personál dochází.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.