| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdo zná FB Jirky Štefánka a tak on popisuje situaci PL~;). Už se i sám nakazil, ale ne v práci, ale doma.

Krátké shrnutí vývoje situace u mne. Na obvodě práce pořád hodně, náš okres byl prý ve sdělovacích prostředcích popisován jako jeden z nejhorších. Pozitivních pacientů stále cca 50-60% ze všech mnou indikovaných výtěrů, doba mezi zadáním pacienta do testovací aplikace a testováním ale začala výrazně klesat. Z hrozných 7 dnů se staly koncem minulého týdne už jenom 2 dny.

Posílá všechny pacienty s příznaky infekce.

I toto je zajímavé :

Přední fanoušek
Eliška Klazarova
Cca před měsícem jsem zde uváděla malou ordinaci pl v Brně cca 800 pacientů kdy byl pozitivní každý 2-3 v současné době jsou pozitivní všichni koho pošleme na testy. Tak asi tak. Zajímalo by mě kde berou ty klesající čísla

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.