| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Klid.
Potřebuješ udělat 2 věci:
- vyjasnit si s učitelem hranice a zároveň společný cíl - on učí tak aby naučil a ne aby stresoval, a už vůbec nebude komentář k tomu jak to máte mít dle jeho mínění doma (to bych mu řekla velice důrazně - včetně starosti o babičku i batole - jestli ti to hodlá pořešit on, ok, ale jinak je to mimo jeho pole působnosti), ty učíš dítě tak aby si věci procvičovalo v praxi - klidně zmiň, že máš ty a ty zdroje a zkušenosti od dvou vlastních dětí.

- věřit svému dítěti, že to zvládne (a on to evidentně zvládá, jen třeba forma a čas jsou lehce jinak než je okolí, ale to nevypovídá o něm samém,ale i o tom okolí a to nemůžeš zas až tak ovlivnit.). Jistě je tvůj syn v něčem dobrý, v něčem skvělý a v něčem na vystřelení na Mars...

Můj syn je v sedmé, má IVP, zpomalený film je někdy proti němu fakt šrumec.. bojujeme střídavě tu s matikou, tu s češtinou, tu s něčím dalším. Hraje krásně na klavír a kytaru (učitelé netrvají na notách!?! a jsou úžasní), vážně dobře kreslí, tvoří, rád vaří.... Je děsný bordelář a chronický zapomínač čehokoliv. Postupně si buduje mechanismy, jak to kompenzovat, a já trénuju trpělivost. Někdy propadám trudnomyslnosti, říkám si že mám být na něj přísnější a systematická, ale to já právě nedokážu. Tak se s tím musíme naučit žít. I s tou školou. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.