| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maluju, v poslední době jsem propadla hlavně olejovým pastelům, jinak akryl, dřív olej, to s dětmi velmi omezeně.
Sbírám kameny, jak minerály, tak zkameněliny, jezdím po nich po republice i po sousedních zemích a snažím se pro to nadchnout děti (manžela už jsem nadchla dávno :D)
Miluju chození po vysokých horách, ale i po nižších či úplně placatých může být, prostě chodit a chodit... a když to vyjde, ideálně si beru s sebou skicák a pastely a pak někde, kam dojdu, maluju.
Ráda vařím, ráda jídlo aranžuju a fotím a ráda o něm píšu, címž se mi z kdysi koníčku stala i taková vedlejší obživa:)
Ráda se dorozumím s lidmi, takže se pro radost věnuju jazykům, sem tam nějakému novému (to už teď tedy dost let ne, poslední byla japonština před 6 lety a kvůli přestěhování jsem s ní přestala), ale i těm již "zajetým", takže využívám sociálních sítí a píšu si v různých tematických skupinách, momentálně hlavně německých, o vaření, o knížkách... dělám pak občas dvěma německým spisovatelkám jednu z kontrolních čtenářek rukopisů před odevzdáním.
Miluju svou zahradu, věnuju se jí jak užitkově, tak botanicky, a baví mě i navrhování zahrad, takže občas lidem navrhuju zahrady.
Jezdím fotit kytky, primárně plané orchideje, ale i jiné chráněné rostliny. Když najdu nějakou zajímavou, dohlašuju je do botanické databáze.
Strašně ráda vytvářím něco rukama, třeba předevčírem jsem dokončila svázání knížky (tedy prázdné, vyrobila jsem pro tátu zápisník), teď se chystám vyrábět kamarádovi zvěrokruh na strop, když se sejde čas, tak vyřezávám, vyrábím z fimo hmoty... různě, no.

A baví mě i vytvářet svým dětem různé "prefabrikáty", třeba jim předkresluju omalovánky, "střihy" na prostorové skládačky a tak.

Jojo, bavilo by mě toho ještě mnohem víc, ale bohužel se nedá všecko stihnout. Je mi vždycky hrozně líto, když musím nechat plavat nějakou lákavou činnost ~:-D



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.