| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráchel, nejdůležitější je, že jsi spokojená...a rodina, to vůbec není málo... Taky nejsem vlastně nic, sice jsem dítě měla dost pozdě, ale nikdy jsem netoužila po žádné kariéře...zrovna jsem nad tím dneska přemýšlela, v souvislosti s tím, jak jsem tu v jedné diskuzi psala o synovi a o jeho budoucím uplatnění...a uvědomila jsem si, že v těch jeho 12 jsem vůbec netušila, co bych chtěla jednou dělat, neměla jsem žádný sen...dokonce ani v těch 14, když jsem končila základku...a vlastně ani potom ne, když jsem si dodělávala maturitu na obchodce...šla jsem tam hlavně proto, že to byla nejsnazší cesta, na večerní studium nebyly přijímačky apod...no a pak jsem si řekla, že bych chtěla být někde okolo hudby...tak jsem nakonec asi 17 let prodávala v obchodě s klasickou hudbou a byla tam naprosto spokojená...nějaká kariéra, to mě nikdy nelákalo...prostě si tak nějak spokojeně žít, mít práci, která aspoň trochu baví a hlavně mít čas na svoje zájmy, mít spokojenou rodinu...to mi bohatě stačí~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.