| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, na diskotéce jsem párkrát byla na gymplu, ve vysokoškolském klubu. A s jednou kamarádkou jsme byly několikrát na plese, taky VŠ. Ona byla přesvědčená, že si tam najde kluka, já se nechala ukecat. Já jsem byla vždycky samotář, stýkat se s lidmi mi stačilo ve škole, pak už jsem chtěla mít klid. Vždycky jsem byla zazrana do čtení, ve škole jsem se těšila, jak si zalezu a budu si číst. Chodila jsem teda dost do kina a měla předplatné do divadla a občas jsem šla s kamarádkou na minigolf nebo jsme se šly projít. To byl vždy cely můj společenský život. Jo, ještě jsem chodila plavat, ale většinou sama. I na procházky jsem hodně chodila sama. Od 19 jsem chodila s mým BM a to jsme každou volnou chvíli trávili na nějakém výletě, tancovat nebo něco takového jsme nikdy nebyli. A on byl abstinent, v životě by nešel do hospody. I na tom výletě na limcu jsem ho musela přemlouvat. Já vůbec neměla divoké mládí, většinu volného času jsem strávila doma s knížkou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.