| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

jdu sdílet a posbírat rady~;)
Od července jsme se neviděli s příbuznými. Bydlíme daleko. Mám stařičkého dědu, kterého jsem byla od července asi 3x navšítívit sama. Vlakem, autem, jak mi to vyšlo. Děti měly nějaké aktivity a od září jsem se pak bála, abychom dědovi nedovezli koronavirus.
Nyní jsme (čersvě po kovidu) a vyrazli jsme s rodinou za příbuznými. Máme to stovky km a tak jsme jeli navštívit i mého dědu.
Děti se ale chovaly tak hrozně, neurvale. Nejsou to žádní malý caparti. Kluci 10 a 12 let a dceři je 8. Po půl hodině jsem návštěvu zabalila a jeli jsme domů. Já jsem tedy u dědy byla ještě o den dříve. Vím, že když tam jdu s dětmi a s manželem, tak my dva si už toho tolik neřekneme.
Jsem si s tím svým stařečkem blízká. Před pár lety ovdověl a s babičkou jsou pro mne víc jak rodiče. Mrzelo mě, že si kluci zpívají, hlučí, pískají si do rozhovoru, jeden místo sezení na křesle visí hlavou dolu, druhý si dává pomalu nohy na stůl. Děda už špatně slyšlí, musí se na něj opravdu nahlas mluvit. Dětm to vždy připomínám a už někdy na jaře jsme měli podobnou historku, kdy jsme odcházeli a já jsem byla strašně naštvaná na jejich chování. Nechápou, že když mu tam takhle hlučíme, tak mu píská naslouchátko (a my to i slyšíme), bolí ho pak hlava, motá se mu a je mu zle.
On samozřejmě vždycky chce děti vidět.
Ještě ted´ mám slzy v očích, když si na to včerejší přestavení vzpomenu. Nikdy mě nenapadlo, že mám doma takové spratky. Nikdy jsem si toho nevšimla~8~.
Zpátky jsem 3 hod. cestu promlčela a šla si doma hned lehnout. ANi jsem s nimi nevyndavala tašky a vůbec nevím, co večeřeli. Ráno u snídaně jsem jim řekla, že jsem strašně zkamaná a jsou to nevychovaní parchanti a šla jsem dneska výjimečně do práce na celý den. Jinak mám home office.
Musela jsem. ...neumím si s tím jinak vnitřně poradit.
Já vůbec nevím, co je příčina. Do ted´ mi přišli celkem vychovaní. Ve škole zatím nikdy nepatří k průšvihářům ani mezi přáteli, spíš patří ke slušným, kteří neodmítnou pomoc.

...no, práskla jsem doma dveřmi a teď nevím, co budu dělat a říkat, až se vrátím~f~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.