| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mne napadá, že třeba ten personál na to "nemá", to těm starečkům vysvětlovat. Na konec třeba si tam některý ze seniorů někdy let balonem, notebook jednou napsal a někdo mu ho splnil (někdo kdo má firmu na lety balonem voucher, který by mu propadl, starší notebook, který už v rodině neužije..., někdo bohatý, kdo takový výdaj neřeší, tak pak jako personál vysvětluj ostatním seniorům, že jejich přání je příliš nákladné. Oni ti třeba budou stále říkat, ale ten a ten si napsal a dostal to, tak proč ne já ? No a odpověd mne nenapadá jiná než, že má ten senior pravdu. Když si to chce přát, tak proč ne.
A pak jednomu tu "vymluvíš" a druhý si ten let balonem, cestu do Louvru napíše a ten co ustoupil dostane malý dárek, ten druhý pojede na výlet... no a co pak ta ošetřovatelka. Bude v pozici proč jste mi vysvětlovali, že toto si psát nemám, když on si napsal a jede.. to jsem si také moc přála. Já bych nechtěla být v pozici toho personálu. Za to, že budu někoho usměrňovat mi nikdo nic nedá, naopak riskuju, že vlastně ještě někomu vlastně ublížím a udělám ho neštastným. Možná se mýlím, ale napadá mne, že takhle to také může být.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.