| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě před pár lety ťuknul zezadu chlápek, když jsem na křižovatce zastavila na červenou. Náraz byl znatelný, chlap napřed zkoušel takové to " Paní, to jsme měla ještě projet, to byla vaše vina, ale naštestí se nic nestalo, tak to necháme být... ~a~ " s tím jsme hned nesouhlasila, i když jsem měla hodně staré auto, tak to třísklo dost a měla jsem jsem znatelně pomuchlaný zadek. Taky mě tenkrát nenapadlo nic vyfotit (velká chyba!!!), blokovali jsme provoz a tak jsme se dohodli, že se posuneme s auty kousek dál a dořešíme to - a ten blb mi normálně ujel. Tak jsem zastavila na nejbližším parkovišti, zavolala manželovi, pak policii, ti byli v pohodě, sepsali to a na křižovatce byly naštěstí kamery, takže blba stejně do večera chytili - volali mi domů, že ho mají ~R^ a to jsme neměla ani jeho jméno, ani SPZ, ani typ/značku auta, jen jeho barvu a přibližný čas nehody.
každopádně jsem poučena pro příště - okamžitě vyfotit druhé auto včetě SPZ!!!

Zkuste se informovat v obci, jestli nejsou v tom místě kamery - třeba to mají taky nahrané.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.