| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko,
já to beru taky tak, že děti jsou pořád moje, a nedovolila bych ani v rámci babiččiných domácích pravidel žádné ohrožování života či zdraví, jako např. nerespektování potravinových alergií, ale tahle situace byla popsána strašlivě dramaticky (včetně toho, jak se zakladatelce chce zvracet... já ti nevím, mně by dítě na lince nenadchlo, ale tohle mi přijde poněkud přepjaté - prostě bych nejedla, kdyby dítě do něčeho skutečně šláplo). Navíc mi připadá, že to možná tchýně dělá i trošku naschvál, tím spíš bych nereagovala. Dítěti bych tak maximálně řekla, že pokud by se jí do podobných hrátek s babičkou nechtělo, ale neumělo by odmítnout, ať mi řekne a odmítne, že ho podpořím, ale pokud by to dítě bavilo... Mně to teda taky přijde jako blbost nehodná velkého konfliktu.~d~

Ale já jsem známá tím, že jsem rodinný diktátor - co zavelím, to fakt platí - který ovšem málokdy diktuje, protože mě to a) nebaví b) máloco mi ve skutečnosti připadá hodno rozhodnutí mé staré moudré hlavy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.