| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kouličko, musíš velmi opatrně.
Viděly jste se s paní už někdy? Jak na Tebe působí? Jak dlouho jsou mladí spolu? A jak jste vy dvě k sobě věkově? Její dcera je mladší než Tvoje?
Víš, já jsem s manželem od šestnácti. A tchyně se stále chová jako by mi bylo 16.
Od šestnácti je ona generál, první důstojník je její dcera (o tři roky starší než já) a já budu navždy vojc, kterej neumí vyšůrovat dlaždičky.
Moje mami ji respektuje, bývaly doby, kdy spolu celkem vycházely...
Ale velmi si pamatuji na jednu situaci, kdy se mnou tchyně vorala a moje máma tehdy zavelala: Dojdi se okamžitě sbalit a jedeme domů, blbečka tady nikomu dělat nebudeš.
Odvezla mi. Mobily nebyly, manžel , tehdy můj kluk, přijel k nám a nechápal.... tchyně pak volala mami do práce a omluvila se. ALe od té doby už to mezi nimi není nijak vřelé.
Mezi námi už vůbec.
Ale zpětně jsem svojí mámě neskutečně vděčná, že mi tehdy otevřela oči.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.