| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro, já taky nejsem žádný uklízecí maniak. V dětství našich dětí jsem jednou týdně vysála, utřela prach, umyla záchod a koupelnu a zalila kytky, to bylo tak všecko. Někdy to dělal i BM a já mezitím šla třeba nakoupit. Uklízeli jsme s dětmi i hračky v dětských pokojích a tak, ale v pubertě dětí se to jaksi vymklo a začaly tam mít šílený bordel. Dcera pak odjela na ten intr, tak se to vyřešilo, ale syn měl otřesný binec v pokoji až do 18, kdy začal chodit se svojí první dívkou a než ji poprvé pozval k sobě, tak uklidil celý svůj pokoj. přišla jsem domů z práce, slyšela jsem vysavač a div mě nešlehlo, když jsem zjistila, že s ním syn rejdí ve svém kutlochu. Když se dcera odstěhovala do svého, tak si uklízí tak nějak normálně běžně. Akorát má psa (dlouhostrstou kolii), takže musí častěji vysávat chlupy. Ale někdy se na to taky vykašle. Vůbec jí do toho nekecám, ať si to dělá, jak jí vyhovuje. A syn bydlí se svojí přítelkyní a uklízí se tam, když ona zavelí. Protože je restaurátorka obrazů a byt je opravdu maličký, tak je to taky docela hardcore. Ale jsou dospělí, a´t si dělají, co chtějí, mně je to naprosto jedno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.