| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A já myslím, že je dobře, že se zajímá o svou dceru. Aby se dcera necítila v pozici, vzali tě na byt, mají s tím starosti musíš se zcela a ve všem přizpůsobit, to by asi nebylo dobře. Ono je totiž přizpůsobit a přizpůsobit, kdyby bydlela u ?třeba Angrešta, tak dceři klidně řeknu: jsi v cizí domácnosti je třeba se hodně přizpůsobit, protože vím, že i oni ji budou současně respektovat jako 16,17-letého člověka, ale tady má asi Koulička z něčeho špatný pocit..
ale zdá se mi to celé trošku špatně nastavené. Asi nejsou domluveni na penězích, když tam vozí nákupy... asi bych se sešla a promluvila si o organizačních věcech, jestli jim vyhovují nákupy, ostatně jak to tam vůbec mají s jídlem ? vaří spsolečně, dcera přispívá na chod dománosti penězi nebo je ti kompenzováno těmi nákupy..? (třeba nákupy nemusí vyhovovat..) já bych třeba v pozici hostitelské rodiny raději dostala finance než nákupy, které mi naruší naplánovaný jídelníček - maso, co se musí sdělat, ovoce, které se pak musí sníst aby se nezkazilo... třeba ani druhá strana není spokojená a tím, že neposílá pdo nějakou záminkou syna nákup převzít, tím chce říct, nákupy nám nevyhovují..
promluvila bych si...
pozvala občas mladé na víkend bydlet k nám, nebo aspoň na celý den... to by se Koulička též dozvěděla asi hodně
vlastně mi uniká, kdy je dcera doma, na víkendy je doma u mamky ?
celé mi to přijde nejasně nastavené, od financí, nákupů, návštěv..
Kouličku chápu, snažím se pochopit druhou rodinu, třeba jim to nevyhovuje.. a ve výsledku, místo, aby to probrali, tak tlačí na dceru, třeba i tak, buď si ji převychováme a jestli se jí to nebude líbit, tak odejde a budeme mít klid... když to "přeženu" a to může být i nevhodný tlak na dceru... třeba jí tam už ta rodina nechce, neví co s tím... to je na čtyři roky studia místo interu plánováno nebo jak ?
a proč je tam teď, když škola není ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.