| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdobíme tak, abychom měli Štědrý den v klidu, takže nejčastěji 23., ale někdy se to třeba o nějaký den dva dřív šoupne, když se to tak sejde. Zdobení milujou děti, celý advent si vyrábějí ozdoby, tak si to tam pak šťastně navěší :)

Na advent mám adventní věnec (teda ještě nemám, teď jsme v lese z padlé břízky nařezali polínka a půjdu ho vyrábět na zítřek:) ), věnec na dveřích. A barborky ve váze a pak nějakou rychlenou cibulovinu (tradiční by byly konvalinky, ty mám zatím v zahradě málo rozrostlé, tak je nechci ničit, ale loni jsem si přirychlila sasanky a chci to letos zkusit zase) a vánoční hvězdu. A letos navíc, ovlivněním jednou německou diskusní skupinou, nám stojí u vchodových dveří Wichtel z chvojí :)
A zítra dáme světýlka na zerav před francouzským oknem.

Víc ne, Vánoce pro mě začínají "věroučně" sice 24. večer, ale psychologicky svým způsobem už štědrodenním ránem, a právě to čekání, těšení se, adventní úklid (a tím teď nemyslím jen ten fyzický:) ), celkové přítmí.... a pak to prudké rozsvícení, Vánoce, prostě :)
Stromek pak máme obvykle do prvního víkendu po Třech králích. Potom z něj ostříhám větve a přikryju jimi hortenzie. Kmínek schovám a v létě ho pak nařežu a uděláme si na něm opékání buřtů :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.