| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Obecně zastávám názor, že když už si člověk dítě pořídí, nelituje toho, i když třeba musí překonávat těžkosti.
V opačné situaci litovat může, že si ho nepořídil.
Věk 35 v dnešní době je na třetí dítě "žádný věk", mnohé ženy si v tom věku pořizují první.
Nicméně, doporučila bych hledět co nejdál do budoucnosti.
Malé děti, školáčci, to jsou stále spíš radosti a finančně žádné extrémní starosti, pokud se neinvestuje do nějakých drahých zálib.
Ale představ si, jak zabezpečujete tři středoškoláky, vysokoškoláky.
To jsou úplně jiné výdaje než s malými dětmi. Tam už nejde o pár věcí, které lze pořídit z druhé ruky nebo zdědit.
Já osobně jsem zůstala u dvou dětí přesně z těchto přízemních důvodů, možná je to sobectví a lenost, zvažovala jsem to dlouho, ale dneska na prahu padesátky jsem s tím rozhodnutím spokojená. Třetí dítě by určitě bylo stejně skvělé, jako ty dvě, ale obávám se, že by bylo nad naše síly. Ne v dětství, ale v současnosti, kdy už se na nás začíná podepisovat únava a máme před sebou ještě řádku let, kdy musíme potomky podporovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.