| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, jo, moje mamka taky nemá poblíž nějaký větší hypermarket, který vede i papírnictví, ale má kousek Teta drogerii a ta toho většinou mívá z papírnictví docela dost...mamka tam chodí pro propisky, lepidla a tak...my tedy tyhle věci máme vždycky doma, asi nějaká profesionální úchylka, ale vlastně jsem to doma mívala i když jsem ještě v papírnictví nepracovala...vždycky jsme doma měli do zásoby nějaké obálky, lepidla, propisky, fixy, různé zvýrazňovače a speciální fixy, lepenky všech druhů...asi taky i proto, že syn dost často něco doma vyráběl...ale já to měla ještě jako svobodná, občas jsem taky něco vytvářela a zrovna ten černý tenký fix mi přišel jako naprosto zásadní papírenská věci, kterou jsem měla vždycky a pokud možno v několika tloušťkách~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.