| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska jsem od nejbližšího otevřeného obchodu vzdálena několik kilometrů, ale zítra jdu do centra 17tis. města vyzvednout knížku objednanou v knihkupectví, podle situace rovnou i koupit dalších pár drobností, a také bych na druhé straně náměstí potřebovala do prodejny látek. Tak jsem taky zvědavá, jak se to sejde... pokud budou návaly, tak pokračuji v e-shopování.

Ale zjistila jsem (náhodou), jak řešil do včerejška nákupy jiného než potravinářského zboží můj otec (82 let), který

1) nechce pomoc od svých dětí a vnoučat, protože to přeci zvládnou s babičkou sami
2) nenakupuje po internetu:

zajde do příslušného obchodu (k výdejnímu "okénku") nebo zavolá, nadiktuje, co chce - rovnou to zkonzultuje, tedy defacto si s pomocí prodavače vybere jako když je v obchodě fyzicky, akorát si věc neosahá. Prodavač zadá objednávku do e-shopu a obratem ji otci vydá nebo řekne do telefonu, kdy si může přijít vyzvednout. Koupil tak nějakou elektroniku a knihu. Mně to přijde dobrý ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.