| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sam, tak fakt teda rozdíl nákup u nás s tam. Mám všechno a i víc, třeba stoleček do postele na zahradu. Sice ho nějak nyni neuzijeme,ale na jaře jako když ho najdu.

Bazén otvírá dnes v 10h. Mam roky permice ( 20 let). Chodím v 10h v sobotu plavat. Nepůjde pára. To mi vadí. Tu miluju.

A v neděli sauna, pokud se dostaneme. Ale otevřeli víc dní, delší časy. Tak to půjde. Manžela mi to drží roky v plném zdraví. Potřebuji to víc jak obchody.

Obě permice doplněny před zavřením. Jj nějak s tím snad záhybu o svatkach. Loni jsem chodila každý den na 10h. Od Vánoc až do Silvestra.

A dárky k našim pošlu přes zasilkovnu. Nemim kohokoliv nakazit. Navíc syn od pondělí míchají tři třídy na semináře jako před kovidem. Takže bude v úzkém kontaktu denně se sedmdesáti lidma.:-D takže blbost k našim jezdit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.