| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lassie,
a to je přesně ono - "pomáhat si mohou na gymplu". V rámci vybrané skupiny, kde se předpokládá, že to dítě zvládne bez pomoci. Tohle přesně je mi proti srsti. Na základce s větším "rozptylem schopností" mi ta pomoc připadá daleko důležitější.
Mmch, moje dítě bylo na běžný základce v tomhle směru daleko spokojenější, kolektiv na gymplu mu vyhovuje mnohem méně. Jednou jsem na to téma mluvila i s jeho učitelkou na rodičáku, resp. začala s tím ona, protože si všimla, že je syn často "takovej posmutnělej". Ne že by se tam dělo něco dramatickýho, ale byl prostě konfrontovaný s typem dětí, které předtím prakticky neznal. Takže dává stále přednost kamarádům ze základky.
Jinak k dotazu - většinu těch věcí, co se odehrávaly na základce jsem se dozvěděla až zpětně, ale z toho, co vím, tak mohl pomáhat i o hodinách, na prvním stupni dost často tu přírodovědu "odučil" místo učitelky, na druhém pak bylo docela komický, když se třeba učitelka ptala žáků, jestli má otázky do písemky připravit ona nebo syn, třída obvykle chtěla ty od učitelky, syn totiž vyžadoval daleko hlubší znalosti než ona. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.