| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pozvala jsem s tím, že rozmyslet se mohou v kterémkoli okamžiku (jednou telefon jestli může dorazit zazvonil ve tři odpoledne). Pokud neví, dodáme "vánoce na klíč" - v podvečer nebo dopoledne někdo dojede s bednou, ve které je vánočka, večeře, cukroví, svícen na stůl, nějaké drobnosti pro potěšení. Když se rozmyslí, klidně dorazí, když ne, zdání "normálnosti" pomáhá tišit nejhorší bolest ale nebývá síla to "normálno" vytvořit. Zpětnou vazbu na toto počínání mám dobrou, snad se mi zatím podařilo odhadnout ty, kterým to můžu udělat i přes jejich prvotní nesouhlas, který je dám tím, že nechtějí obtěžovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.