| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem tedy dřív nebyla toho názoru, ale doba se asi posunula, takže ano, podle mně už je to vhodné slušné oblečení do školy. Nikoliv však slavnostní, takže třeba do divadla už asi ne.
U dívek a pokud na to mají postavu. U dospělých žen už to mám posunuté v kategorii sportovní / domácí oblečení. Sama tedy mezi lidi nenosím, ale já už na to teda nemám věk ani postavu.

Mám dceru, která nechce nosit skoro nic jiného. I v zimním období jen nějakou teplejší verzi, velurky apod. Prostě je to pohodlný a ten módní trend se tím směrem otočil. Prostě se to nosí. Je to podobné jako když moje máma podobně vyváděla kvůli riflím, které zas za mých mladých nebyly považovány za "slušné" oblečení.
no a samozřejmě že jsme to nosily, a dnes ? Napadne někoho řešit vhodnost riflí do školy ?

Snažím se dceru vést alespoň k tomu, že k tomu patří spíše něco delšího přes boky, tunika, cardigan atd. Ovšem v létě se stejně nosily ty zkrácené topy.

Já osobně jsem tedy ráda když včas odchytím legíny s dírami, jelikož nevím jak to ve svém skoro pubertálním věku dělá, ale věčně má díru na koleni, jednom.

No a taky si vzpomenu na svou pubertu a jsem ráda že má oblibě "jen" leginy. A navíc nic bych z toho nevyvozovala pro jednou výsledný vkus v dospělosti.

Takže psychicky se připravuji na dobu kdy přijde s nějakými puberťáckými kreacemi. A se slzou v oku si připomenu svou divokou pubertu s metaláckým období, kdy jsem chodila jen v roztržených džínách s nálepkou Rolling stones na zadku, džísce pobité cvoky a vytahaném triku tak o dvě čísla větším. A jak moje matka šílela jak takhle můžu mezi lidi a ještě navíc do školy !

Vyrostla ze mne řekla bych normální žena s normálním vkusem, většinu pracovního života jsem chodila v kostýmku, byť nyní preferuju pohodlí a kalhoty, a myslím že můj zjev nikoho tak od cca 20ti už nepohoršuje ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.