| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já dělám adventní věnec, trochu úklidu - ten většinou nestíhám, takže v zoufalství mi manžel nakonec trochu pomůže, ale nepřeháníme to. Vymýšlím většinu dárků, většinu jich koupím, vesměs online. Ty, jejichž vyzvednutí mám z ruky, vyzvedává manžel. Manžel kupuje dárky pro mě, ale obvykle na moje přání, max. nějaká drobnost jako překvapení. Balíme spolu - já balím, manžel stříhá izolepu (stříhání izolepy naprosto iracionálně nenávidím ~t~)

Perníky plus většinu cukroví peču já s dětmi. Zdobíme všichni. Linecké většinou dodělává manžel, protože já bych to vzteky prohodila oknem - máme chuťově úžasný recept, kterého se nechceme vzdát, ale s tím těstem se strašně špatně pracuje. To už je taková naše vánoční tradice, že já to nadšeně začnu a manžel mi pak nalije domácí mandlový likér na zklidnění a dodělá to, když to nedávám. Už si zvykl a nereptá. ~t~

Stromek kupuje manžel. Večer před štědrým dnem ho donutím dát ho do stojánku, dát na něj světýlka a hvězdu, postavíme ho do obýváku a položíme k němu krabice s ozdobami. Když ráno vstaneme, je ozdobený. :-)

Velký nákup potravin objednávám já a ten nám dovezou. Manžel nebo syn max. skočí pro jednotlivé položky, které jsme zapomněli.

Polévku dělám já, salát víceméně já - společně loupeme brambory, ochutnáváme a dochucujeme. Rybu dělá manžel. Letos asi budou i řízky, ty dělá běžně, takže to hádám bude na něm i na štědrý den. Chlebíčky děláme společně s dětmi. Vánočku peču sama.

Ty jo, když jsem to tak vypsala, tak mi začíná být úzko, jak nic nemám. Ani všechny dárky. Péct jsem nezačala, o úklidu raději mlčím... :-/

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.