| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jak jde čas tak se snažím manžela zapojovat čím dál víc.
Dárky - většinu kupuji já, a to i většinu pro sebe ~:(, manželovi jsem před asi 3 lety nařídila, že dárky pro jeho rodiče si obstarává sám, pomůžu třeba vymyslet nebo dám tip zejména pokud jde o babičku (tchyni), než holky dorostly do věku, aby mohly dostat peníze tak jsem kupovala dárky pro děti i za tchána.
Balím výhradně já. Letos jsem manželovi řekla, že mi s tím pomůže.
Stromeček - kupujeme živý a to vždy všichni společně, holky vybírají když táta drží v každé ruce jeden a já jen čuchám ~:-D manžel usazuje do stojanu, zdobíme všichni společně.
Cukroví - peču vždy perníčky s holkama, každý rok říkám, že už nebudu neb se u toho vždy zhádají ~l~ ale výsledek je vždy krásný, moc rády zdobí. Další druhy dle chuti a času. Teprve před pár lety jsem zjistila, že manžel doma nikdy nebyl do cukroví zapojovaný a nikdy si jako dítě nevykrojil jediný kousek takže ho nevyháním, když chce taky něco zkusit a ani ho nebiju utěrkou když chodí ujídat :-)
Jídlo - nákupy obstarávám já, ale beru si občas muže sebou. Vaření je taky na mě. Manžel vařit neumí. Salát dělám 23.
Kapr - chodíme kupovat opět všichni společně a ááácháme u kádí než muž vystojí frontu. Bereme živého a manžel pak musí zabít a vykuchat. Naučila jsem ho to. Neuměl to, ale já jsem na živém kaprovi prostě trvala. Já pak kapra stahuji a porcuje babička. Babička mi pak pomůže obalit řízky a kapra. Smažím pak já. Polévku už roky neděláme. Pokud se dělala vařila ji babička.
Úklid - dle času a chuti, letos to docela řeším, ale vánoce jsou vlastně jen záminka, protože je to prostě fakt už potřeba. Tento víkend jsem manžela opravdu nekompromisně zapojila i s dětmi. Udělali, ale kecy měli to jo ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.