| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jestli ti jde o činnosti, kde by partner chyběl a byla by to komplikace, tak to vyloženě neznám. Pravda, že mám ráda velký stromek a přivázání na kapotu auta, jak to dělal ex, bych nezvládla. Naštěstí ale dnes existují firmy, co stromek dovezou (a dokonce i odvezou) až domů a není to nic, co bych nezvládla.
Jinak většinu věcí jsem organizovala já, manžel jen dovezl nebo dopomohl, hádky u toho nebyly, dělali jsme to rádi. On instaloval stromek a hlavní světýlka, ale to to zvládám taky v pohodě sama. Taky vlastně před nadílkou zaměstnal děti, abych mohla instalovat dárky, ale jak tu někdo psal, že by je vzal na procházku, tak na to byl moc líný.
Tohle není problém ani teď, děti prostě pošlu vyhlížet Ježíška z okna do patra a já dárky nasypu z připravené velké tašky. Naštěstí mám velký dům, tak prozrazení nehrozí. No a velké holky malou pěkně zaměstnají, takže překvápko se koná.
Naposled tedy byla nadílka hned po probuzení, tak ani nebylo třeba zaměstnávat. Už nám to takhle zůstane, malá z toho byla nadšená. Mě se to taky víc líbí takhle po ránu, děcka nejsou tolik nervózní a mají celý den na hraní a pohodu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.