| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

miluju vánoce (jako skoro všechny svátky) a jsem hrozně líná ~:-D
ve výsledku většinu věcí dělám já, s přispěním dětí, manžel funguje jen jako "přines, podej, podrž" (to je naše motto)... muž se postará o zbytečnosti typu uklidit, utřít prach, vysát, vytřít, já mám na starosti ty důležité jako světýlka, věnec na dveře, svícen... ~;)
dárky řešíme spolu, ale vyzvednout a dojet je stejně většinou na mně...
cukroví - naplácám těsta, dcery vykrajují, manžel plní pracny, ořechy, já krájím rádlem (to co jsou čtverečky, trojúhelníčky), peču, mažu, zdobím (někdy s dětmi), společně s mužem meleme mlýnkem rohlíčky a vídeňáky...
stromek máme umělý, ten skládáme spolu, muž napíchne špičku a společně věšíme světýlka, děti pak zdobí...
večeře je v mé režii, nejpracnější je asi tatarka a zeleninová obloha ~t~, hranolky se upečou v troubě, polévka je z filetu, tedy raz dva, bifteky jsou orestované za chvíli...
manželova hlavní chvíle přichází při návratu z procházky, kdy je rychlejší než my a rozsvítí stromek a zazvoní, než se vymotáme z kabátů a bot :-)

tedy dle zadání, větší problém by měl manžel, ale on je minimalista (to zní líp, než že na vánoce kašle), moc by neřešil... ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.