| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, dříve jsem si to myslela. Myslela jsem, že existuje místo, kde se všichni, kdo chtějí a už nejsou, setkají. Ať už v jakékoli formě a podobě. Pak jsem si i myslela, že existuje život po životě. Ba dokonce jsem si i myslela, že život je věčný, duše je věčná, a jen si tak putuje z místa na místo, z těla do těla. Svého času jsem o těchto věcech hodně přemýšlela. Zkoumala jsem zrození a umírání a smrt. Fascinovalo mě to a fascinuje. Ale jak šel světa běh a života děj, dospěla jsem k pevnému názoru a přesvědčení, že život je tu jen pro život. Že život je dočasný dar, který byl dán všem živým tvorům a když přijde a skončí jejich čas, končí i jejich život. Ve vší podobě. Že jejich dar dospěl ke konci a vrcholu,a oni klidně a pokojně zmizí z tohoto i jiných světů. Život je nádherná, ale jen a pouze dočasná záležitost. Život spočívá v proměnlivosti, rozmanitost a dočasnosti. Je to jen určitá etapa. Ve všem a s každým. V životě nic není jasně dané a definitivní. A od té doby co jsem tento fakt pochopila a přijala, jsem mnohem klidnější a vyrovnanější. Smrti se nebojím a neobávám. Vlastní ani jiných. Smrt je neoddělitelná součást života, neb je jeho přirozeným vyústěním a zakončením. Život bez smrti by nebyl životem a smrt bez života by nebyla ničím. Je mi z ní někdy smutno a tesklivo, ale uznávám ji a akceptuji. Na skutečné a existující nebe i peklo nevěřím. Jsou to jen symboly, obrazy a přání. Lidí, ne Boha.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.