| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přeju brzké úplné uzdravení. Já jsem v háji s přípravami vlastní blbostí - před skoro dvěma měsíci to začalo požadavkem na vymalování obýváku a můj muž se rozhodl, že mi udělá radost a vezme to zgruntu i s "drobnou" rekonstrukcí kuchyně a obýváku. Ale jinak jsme zdraví, takže to nějak dáme. Blbý je, že dcera, která měla na vánoce dojet (původní záměr včera na testy my všichni se uskutečnil, ale už bylo jasné že ona a přítel jsou blbě, leží od pátku), takže místo aby včera dojeli povezeme vánoce na štědrý den my k nim - vánočku, cukroví (které jsem ještě nezačala péct), naši složitou večeři, uzené, které se normálně udí až 25., ..Někdo z chlapů jim tašku postaví za dveře a večer se uvidíme on-line..poprvé budeme celé vánoce ve 3, ještě předloni nás bylo devět, loni 5 na štědrý den, ale druhý a třetí svátek dvacet. To je jedinné, co mne hrozně štve, rodina na svátky mi bude chybět. Snad to příští rok bude už zas v pohodě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.