| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se na to strašně těším, ale nemyslím, že to bude nějaké jednorázové datum.

Ale těším se na každou blbost, která zase půjde a hodlám se jí účastnit...

Strašně se těším do kina, do divadla, na nějaké sportovní utkání fandit. Přála bych si, aby byla olympiáda a jenom jsme se mohli na to dívat. Jak to půjde, sedám do letadla kamkoli. Jak to půjde, letíme k moři... atd. atd. atd.

Já tu euforii č. 1 zažila už na konci května, když skončila 1. vlna a bylo to super... Tak se těším na euforii č. 2.

A souhlasím tady s většinou holek - nám se "objektivně" zas až tak strašně taky nic neděje, na penězích to moc necítíme, zdraví jsme, nikdo v okolí nám neumřel ani nebyl v nemocnici... Ale těch omezení běžného života jsou tisíce a já teda taky vidím tu tragiku lidí, kteří to odsírají ve velkým + vnímám to, že tu "státní pomoc" musí někdo zacvakat a my (narozdíl možná od někoho) ty daně fakt platíme dost intenzivní... Čili sere mě neskutečně, že padáme na hubu, kromě práce vlastní, děláme za zaměstnance (kteří mají pochopitelně taky děti a musí zůstávat doma), učím si vlastní dítě a dělám mu kuchařku a zabavovačku atd. ... a přitom to všechno finančně v dalších letech odskáčeme těžkým zvyšováním daní, které prostě musí přijít.

Jo, a to, že dítě nemusí ráno vstávat do školy, je fakt ubohá útěcha... A ano, ušetříme něco na naftě (ale o to víc prožereme) - čili produkujeme menší uhlíkovou stopu, ale ani to mě teda nijak zásadně netěší...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.