| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nic, to si musí zmanažovat učitelka. Ty můžeš max. ji podpořit v tom, že uznáš její pravidla, jenže na to potřebuješ učitelku, jejíž pravidla akceptovat můžeš. Já jsem zjistila u sebe, že je to pro mě poměrně těžké, mám na všechno vlastní názory, opravila bych jiné věci a jinak, pořád něco. U dítěte, které je své, prosazuje si vlastní vize, se vším viklá, zkouší, vidíš, kde to učitel dělá blbě.. Ale nakonec jsem zjistila, že z těch "blbých" kroků jen některé fakt blbé jsou, jiné nakonec fungují, jen jinou cestou, než bych to udělala já. Takže jsem našla učitelku, kterou respektuju, a držím s ní basu i ve věcech, které mi úplně pod nos nejdou. Klukovi to jde k duhu, protože potřebuje vedení, sám se svým sice celkem vysokým, ale zatím moc netříbeným intelektem a v jádru laskavou, ale dost impulsivní povahou, je ztracený. Chce to vydržet, penály a podobná fidlátka se řeší tak do páté třídy max, pak už to nikoho nezajímá. Pamatuju si denní úklid tašky s nejstarším, bylo to strašné, ale je to pryč a nakonec to zužitkoval, dneska je schopný mít věci v zásadě v pořádku, když chce. Spoustu lidí to nedokáže, ani když chce a kazí jim to život. Krasopis jsem neřešila nikdy. Ale fakt jsem vždycky, i za cenu odebrání dítěte ze třídy, eliminovala rigidní, neempatické a neinteligentní učitelky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.