| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

babi, on to ředitel nemůže vědět, kdo co potřebuje
já být na místě ředitele, dám vědět mailem všem zaměstnancům, kdy můžou přijít do školy pro cokoliv, co potřebuji vzhledem ke změně situace, menší bude chtít učit z domu, jako já, ale nemá třeba notebook, tak si ho přijde vzít, nebo učebnice, cokoliv
ale není potřeba nic víc plošně dělat

já mám dovolenou, přesto počítám s tím, že zítra na chvilku sednu k práci, nachystám si zase místo na stole, napíšu dětem rozvrh do teamsů, podívám se, co a jak v pondělí budeme dělat
zítra proto, že muž bude v práci, nemusím ani vařit, máme ode dneška, a pozítří přijede babička, nevím, do kdy tu bude chtít zůstat

to je výhoda pružné pracovní doby

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.