| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, takto jsem si přeřadila spaní, když jsem tu zůstala sama přes týden na kluky. Oni šli spát v 19h a já v 20-20:30. Navíc jsem zjistila, že si nejvíce odpočinu tou zmiňovanou frází, že do 24h si člověk největší regenerace.
Jo u mě to platí.
Prostě daň za zo, že jsem byla 24h a 5 dní v týdnu na vše sama a pak s manželem . A musela 100% fungovat. Nebylo kam je odložit ani na hodinu.

A mám to dodnes. Včera jsem šla spát nejdéle za poslední 1/4 rok. V 22h.

A nějaký vycházení do 21h. Vůbec mě nenapadlo ho řešit. Většinou už spím. Přiznám se, že i kdyby bylo do 18h tak mi je to jedno.

Ale chápu, že spousta lidí, je večer co večer s kamarádem v hospodě. A nyní mají absťák. Chápu, že pivovar né jeden bude mít velký problémy. Pochybuju, že má každý rezervy na dva roky.

V létě psali to astronomické číslo nesnedenych vajec, rohlíků. Ale bude zo i jiné to je mi jasný.

Prádelny mají problémy, chybí jim prádlo z hotelů.

Je toho moc.

A velmi doufám, že se to brzy změní a bude klid.

A fakt jsem moc ráda, že došlo k zastavení toho bláznění co bylo třeba 2019. Od září jsem byla v jednom kole. Manžel měl tolik pozvánek kam musel, že být doma se jednalo o zázrak.

Klidně si tu budu večer co večer číst ještě rok. Nemám s tím problém.

Ale zároveň vím, že jestli se vše rychle nerozbehne, bude problém. Ty nepokoje že včera je jen předzvěst.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.