| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
Ráda bych nějaké názory........Chtěli bychom letos předělat kuchyň a obývák- dohromady je to cca 60 m- zatím jsou propojené, ale ne úplně a chceme je spojit úplně . Taky zrušit krb v obýváku a dát tam krbová kamna, předělat podlahy, stropy, předělat dveře...... no je toho hodně. A nevím, kde začít. Vždycky jsme plánovali úpravy interiéru sami, ale tohle mi přijde jako velké sousto.....
Líbí se mi třeba kámen na zeď, veselé barvy.... žádná bílá , šedá.....
Vůbec netuším , jaké kuchyně se teď dělají, jak interiér.....
Přemýšlím, jestli nemám kontaktovat nějakého architekta, ale nemám s tím zkušenosti. Asi si nechám udělat kuchyň od truhláře, ale nemám konkrétní představu. Naposledy jsme dům předělávali, když jsem byla poprvé těhotná, neměli jsme peníze a hlavně jsme chtěli mít všechno rychle hotové.... teď je čas i peníze.
Děkuji za případné tipy a nápady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.