| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Oblastní nemocnice Kolín, a.s.

Dneska jsem byla poslaná od svojí doktorky k příjmu do porodnice v Českých Budějovicích. Moje doktorka mi řekla, že když jsem po termínu, že chce mít jistotu, aby bylo všechno v pohodě a v nemocnici mě budou víc kontrolovat. Přece jenom, čekali jsme na mimčo skoro 4 roky a i na žádosti do porodnice mám napsáno léčená sterilita.
Co mě ale překvapilo, tak bylo, že mě do porodnice vůbec nepřijali, prý to není podle nich nutné a navíc mají prý dost plno! Kdybych si neřekla o další vyšetření, když jsem mluvila s nějakou slečnou praktikantkou, která nemohla podepsat ani monitor, tak mě hned poslali šupem domů. Takhle po shánění volného doktora mě poslali aspoň na ultrazvuk. Ten doktor se pak divil, že mě nevyšetřili ani vnitřně.
Je fakt, že v týhle porodnici rodí dost dětí ( za 2,5 dne už jich měli 17), ale dívat se na lítající vystreslej personál a zakrvácenýho doktora, co přišel do místnosti kde mi dělali monitor, napsat něco do počítače, mi nepřidalo.
Asi záleží, jakej den se člověk dostane do porodnice, předchozí dvě návštěvy na monitor jsem si nemohla vynachválit. Sestřičky byly velmi ochotné, příjemné. Takže doufám, že nebudu rodit, až bude frmol.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.