| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To já si pletu spíš Okolíka a Ropuchu.

Tuším, že obě jsou přejmenované jiné nicky, ale už je to dlouho, takže si nepamatuju ty původní.

Takhle to mám u většiny přejmenovaných. U většiny poznám, že je to někdo ze stálého osazenstva (je nás tu fakt už hodně málo), ale málokdy vím kdo, protože než si všimnu změny, tak zapomenu ten starý nick, který sejde z očí...

Jednu dobu jsem si zkoušela změny zapisovat, když jsem se o nějaké náhodou dozvěděla (někdo prozradil, naznačil). Občas někoho zkusím dohledat přes staré diskuze, když mám podezření, ale není to až tak jednoduché, jak je tu naznačováno. On totiž jen málokdo oslovuje toho, na koho reaguje ~d~. A jak málo se tu oslovuje, si člověk uvědomí, až když to skutečně potřebuje použít pro vyhledání ~t~.

Na základě téhle diskuze jsem si prohlédla emaily a zjistila, že spousta těch, co mi odtud psaly, tu už buď není, nebo mají jiný nick a pro mě tedy zmizely, protože s většinou se neznám osobně a ani na FB nejsme v kontaktu, takže jediné, co mi po nich zbylo, je uložený mail a jejich stará přezdívka ~d~.

Já sem kdysi chodila pod jiným nickem. Jednu dobu i pod svým skutečným jménem. Občas mám chuť se vymazat a začít znovu, ale nemá to smysl, odkopala bych se v prvním příspěvku.

Moje nejbližší rodina ví, že sem píšu, manžel zná i nick. Ze svého reálného okolí jsem poznala jen jednu osobu, která sem také chodí, nepoznaly jsme se ale na základě ničeho zde napsaného, ale čistě náhodou, že jsem u ní viděla otevřenou stránku a prozradily jsme si nicky.

Ostatní, co je znám osobně, jsem poznala nejdříve tady, a teprve potom jsme se potkaly naživo. Je jich dost, ale tady čím dál méně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.