| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z odpoledne mám hrozný zážitek.
Jela jsem v levém pruhu, u přechodu pro chodce pro auta na semaforu zelená, chodci spořádaně stáli na červeného panáčka. V pravém pruhu před námi těsně před přechodem zastavilo auto a z něj směrem k chodníku vyskočila holčička cca 10 let. Jenže se nekoukla a místo aby udělala krok na chodník a počkala na přechodu, oběhla zepředu auto ze kterého vystoupila a vletěla mi přímo před auto. Naštěstí jsem to ubrzdila a nic se nestalo. Ale klepu se při pomyšlení co vše se mohlo stát ještě teď. Fuj Fuj Fuj. Holčička sice asi zaregistrovala, že jsem prudce brzdila, ale jestli jí došlo, co se mohlo stát... nevím. Běžela dál a kdyby byl větší provoz, nejpíš by vletěla pod auto i v protisměru...

Je mi z toho hůř, než když jsem měla doopravdickou bouračku...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.