| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taodvedle, a o tom to je, respektovat druhý názor, by´t se k němu můžu vyjádřit a ukázat zas svůj úhel pohledu.
když jsem tu na jaře psala o strachu a panice, bylo to "špatně"...a přece by bez toho se svět nemohl dostat tam, kde je teď...protože by nebyl nástroj (s nemocí o úmrtnosti 0,2- 0,3%). A jen podotýkám, nezlehčuju viry, ani tento.
na jaře jsem sem dávala kalkulačku, jak na světě přibývají a ubývají lidi, na co umírají (na jaké nemoce, nehody, hlad úrazy...), jak rychle přibývá narozených, stále lidí přibývá, než ubývá.

A teď opravdu cynicky napíšu - kdyby se Země chtěla oklepat a zničit nás, udělá to jinak...existuje tolik způsobů.

Ve své podstatě cokoliv se v přírodě přemnoží, nějakým způsobem si příroda zredukuje. Evropa se drží na stále podobných počtech obyvatel (i s přibývajícími migranty takže možná evropské obyvatelstvo mírně ubývá)...největší přírůstky obyvatel má Asie.
Tu tabulku jsem si taky neuložila a mám pocit, že ani jedna te´d už neexistuje...protože by mohla vést lidi k úvahám, zvlášť teda ta první.
Ukázala by čísla světa v celé nahotě, ne izolovaně tak, jak je teď z nějakého důvodu potřeba.

přesto jsem přesvědčena, že tahle nemoc, spíš to kolem ní, brzy skončí...to není racionální, mám takový pocit...a jde o to, že to hodně záleží na nás...nemyslím tak, že se všichni schováme a přestaneme dobrovolně žít, ale že se k tomu postavíme jinak...s respektem, ale beze strachu, pak totiž zmizí ten chomout...a zmizí důvod a hlavně prostředky to celé protahovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.