| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rišulko, jasně, však jsem napsala "jeden z nejvzdálenějších" :-) A pokud jde o dostupnost, tak tedy zlatý ostravský hrad, kam dojedeš po dálnici, na rozdíl od Sovince schovaného uprostřed ničeho. Ovšem s ostravským hradem je to nějaké podivné, on tam kdysi byl, pak nebyl a zase je? Já s ním mám zajímavý zážitek. V Ostravě jsem byla "v mládí" hodněkrát, ale vždycky jen sportovat, znala jsem jen tělocvičny nebo hřiště a cesty k nim. Jednou jsme skončili se sportem brzy odpoledne s tím, že další zápas bude až druhý den a sháněli jsme se po nějakých "zážitcích". Tatínek mé spoluhráčky měl jakési potuchy o hradu a v Ostravě nějakého obchodního partnera, který byl údajně rodák, ovšem existenci čehokoliv jako hrad v Ostravě popřel. Přesto jsme ho nakonec našli - ale ona je ta "zřícenina" nějak snad úplně nově postavená? Nebo byla jen veřejnosti nepřístupná nebo jak to bylo?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.