| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

škoda, že jsem na tuhle diskuzi neklikla dřív :)
Mám 2 kousky ve věku 15 (1. rok Gy) a 16 2.rok Gy) a taky se v tom šíleně plácáme.
U nás jsem teda já hodně měkká, ale zase jediná kdo má schopnosti dětem pomoct a nějak je kontroluje. Jsem člověk, co děti respektuje a spoléhá na jejich vlastní zodpovědnost, což když ony nereflektují, dostávám to pak sežrat pěkně. Zrovna dnes nevím jestli mám brečet nebo se na všechno vykašlat. Proč nemůžu mít chvíli klid?
Zlobí mne i 8 letá, která závidí starším, že jsou doma. Máme nějaké extra úkoly od školního psychologa kvůli čtení.
15 letá měla celý týden migrénu, o víkendu dobrý a dnes vstala zase s migrénou - se půjdu asi zastřelit. Za chvíli má jít na magnetickou rezonanci a její třídní mne celý týden uhání, že je potřeba něco dodat před klasifikací a zítra máme online schůzku mezi 6 očima.
Co s tou pitomou migrénou? A 16 letá je psychicky chcíplá, fláká online hodiny, má blok při nich mluvit do pléna, motivace nula - a to bylo dítě vždy ambiciózní a držák, premiant. Budu ráda, když nepropadne.
Někdy mi to přijde na jednu matku fakt dost. Jinak samozřejmě pracuju a jsem nesmírně vděčná, že toho teď není moc a kolegové se mnou soucítí, kdybych měla obvyklou pracovní zátěž, dávno jsem dala výpověď, protože víc už neunesu.
Jinak zákaz chodit ven je podle mne blbost. Nemusí se učit, hlavně ať plní úkoly, udělá testy a hotovo - pobyt venku je zdravý. Já mám teda spíš opačný problém, ty starší sedí celé dny doma. Ve střídavce mám teda jen tu 16. Ale když se podíváš do indexu, hádej, kdo je tam podepsaný - otec jakoby neexistoval prostě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.