| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pollyenko, taky mám šesťáka, který se nechá snadno od všeho vyrušit...ale naštěstí teď chodí do školy...sice zatím nemám problém to učivo v jakémkoli předmětu dovysvětlit, i tu fyziku a matiku, na které jsem ve škole byla dřevo, musím si to tedy nejdřív sama z té knížky přečíst~;), ale ve škole to každopádně pobere určitě líp... Jinak při zavření škol jsem obvykle bývala doma taky, protože zavřený obchod...ale jak na jaře, tak na podzim, byly nějaké týdny, kdy jsem byla v práci a syn ze školy doma...mám výhodu v tom, že pracuju na dlouhý/krátký týden, takže dva dny jsem odcházela ráno v 7 a vracela se večer před 21h a pak dva dny celé volné...naštěstí jejich škola je rozumná a nikdy neměli nic do druhého dne, takže ty dny, co jsem byla v práci, tak si udělal co zvládl, když něco bylo jo potřeba, tak jsme na to koukli v těch devět večer a zbytek věcí jsme dělali pak ty dva dny, co jsem měla volno...většinou měli ze školy tu práci zadanou na dva týdny a termín do kdy všechno poslat...opravdovou online výuku rozjeli až v listopadu, přesně na 2 týdny...pak už naštěstí zase šli do školy...
Ale je mi jasné, že s klasickou pracovní dobou a úkoly do druhého dne, to je zase něco úplně jiného...
Jinak, jak si se ptala, kdy se s dětmi učíme - jestli hned po práci, nebo až později...my jsme třeba zjistili, že synovi na učení nejvíc vyhovuje doba mezi 19-20h večer... Vzhledem k tomu, že chodí spát tak okolo půlnoci... Ale to má každý jinak, manžel už kolem 21h chodí spát, já jsem se zase i jako holka teprve v těch 21h začínala učit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.