| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ve škole má asistenta. Já se nehroutím. Fakt ne, jen jsem unavená, ale to všichni. Spíš šlo o povzdech a zajímalo mě, jak to děláte ostatní. Inspirace a ujištění, že je to skoro všude asi stejné. Ani nejde o to, že mě to nebaví, jeho to baví, učí se semnou i rád, ale pro mě to znamená, večer po práci sedět nad učebnicemi a dávat dohromady výuku na druhý den. Kontrolovat mu školní emaily a úkoly. Nejsem úplně tip na domácí vyučování, strašně ráda bych si po náročném dni v práci, kdy přijdu v sedm večer domů, hodila nohy nahoru, zahrála s ním deskovky /které miluje/, nebo by jsme si jen tak pustili film a tak. Tohle mi tedy chybí moc. Den kdy mám volno se do dvou učíme, pak jdeme ven, protože bobánek se nerad hýbe, trošku kyne, tak chodíme na výlety, aby se trochu protahnul. Takže nějaký jakýsi systém máme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.