| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko,
to je prostě povaha, není každý "od přírody" nastavený na to, aby řešil věci, které jsou z jeho pohledu zcela podružný. Taky mám doma dítě, který neřeší věci typu přezůvky, pravítka, pomůcky na výtvarnou výchovu, dlouhé roky odmítalo "řešit" i podružnosti typu "jak jdou za sebou měsíce v roce"... někdy v sedmičce zahájilo slohovou práci na téma "Můj životopis" větou "Narodil jsem se X.X.XXXX, nevím kde, v mojí životní filozofii to nehraje žádnou roli." A přitom na "svoje věci" je až úzkostný pedant a pečlivka. Schovává si např. všechny školní sešity, které má vzorně seřazené a opatřené štítky, takže v úhledné hromádce přesně vidíš, kde začíná "Matematika", kde "Fyzika"... sešity z předmětů, které ho nezajímají se válí bez ladu a skladu na hromadě a nevyhodí je jen proto, že v nich místo toho, co by tam člověk čekal v nich má všelijaké "umění" a žertůvky. Knihovnu má vzorně srovnanou podle témat, ale kde by měl hledat čistý ponožky nebo trenky, to ví jen velmi zřídka, spíš nikdy. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.