| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adelaide, a není to stejně podivné tvrzení, jako to, že ty lidi v terminálním stádiu a lidi velmi staré a slabé zabil covid? Vždyť na jednu stranu se argumentuje tím, na druhou stranu tím. "Chudinky ti lidi, co je zabila vakcína, mohli tu ještě měsíce a léta být."
Zní to dost....hm...jak to slušně říct?

A co se týká lidí, co nyní nemají po očkování žádné vedlejší následky...to si myslím, že se dalo v tom krátkodobém horizontu ani očekávat, na ty krátkodobé problémy vakcína prozkoušena byla, ty drobné věci ajko úmrtí jednotlivců a anafylaktické šoky a spol. se asi daly předpokládat.

Co ovšem nikdo nemže vědět, jak se bude imunitní systém dotyčného jednince chovat v dlouhodobějším měřítku.
Četla jsem názory, že by se neměli nechat očkovat lidi brzy po prodělání kovidu, protože imunitní systém by mohl být silně přetížen a v žádném případě by se neměli očkovat lidi, co zrovna bojují s nějakou nákazou, a už vůbec ne kovidovou. Zdroje si neukládám, ale přijde to (mému rozumu dost logické), nebudu házet zvenčí bombu tam, kde se nastolila nějaká křehká rovnováha anebo se o to zrovna imunitní systém snaží.
Respektuju rozhodnutí lidí, kteří si myslí, že to ten jejich systém zvládne.¨
Může, nemusí...autoimunitních onemocnění tu máme poměrně dost a můžeme se i ptát, proč.

A další věc, co by mě zajímalo, a asi nejen mě, co se stane po třeba roce, dvou letech, až se do organismu dostane zmutovaný nebo jinak podobný, by´t neškodný virus, na který imunita člověka nemusí zareagovat "normálně"...ale může propuknout třeba právě to, čeho se obáváme, ne? Cytokinové bouře, nebo jen opět "pouze" to, že imunitní systém začne pro jistotu napadat vlastní orgány.
A právě toto pro krátké testování vakcín nebylo dostatečně vyloučeno, čas se nedá urychlit.

Každý si tedy musí zvážit rizika nemoci, nebo rizika očkování. Obojí může přinést průšvih, anebo nemusí.

Mám zdravotníky kolem sebe, co se opravdu očkovat nechtějí nechat, sami si aktivně vyhledávají informace...a mají kolegyně, co se na očkování zase těší. Pokud v tom bude dobrovolnost, děti se zatím očkovat nesmějí (?), tak je to všechno v pořádku.

Ale argumentovat tím, že měli problémy po očkování lidé, kteří na tom byli špatně, když pak bez vakcíny tito umřou v kolonce "na covid" a "předčasně" se mi zdá jaksi postavené na hlavu...

Dal si myslím, že očkovat pásově na nějakých očkovacích centrech bez řádného vyšetření člověka anebo minimálně doporučením praktika je zvěrstvo. Nevím, jestli se to děje, doufám, že ne...a že ten, kdo dotyčného naočkuje, je seznámen s jeho aktuálním zdravotním stavem. Ptž. v okolí nikoho naočkovaného nemáme, tak toto nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.