| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo, vzhled u chlapa je zvláštní věc... virtuálně jsem se přátelila s mužem, na kterého letěla každá ženská, fakt to bylo až neskutečný, jak na pár slov dokázaly některé reagoovat a jak je dokázal doslova rozvibrovat... přesně věděl co kdy říct, jak odpovědět, jak v nich vzbudit dojem, že dnes ráno vstal a dýchá jen kvůli ní, té jediné... hrozně jsem se tím bavila a když jsme se pak sešli v reálu (v hospodě, pochopitelně), byl to přesně jak píšeš "takovej strejda" ~t~
ale co je zajímavější, on to dokázal i na živo... servírky v hospodě se mohly přetrhnout, jak s ním koketovaly, ženské, co seděly vedle u stolu měly snahu se k nám přesunout, holky, co se s námi sešly, se div neporvaly...
za mne tedy jako chlap nic moc, chápu jak to dělá, ale baví mě s ním kamarádit, baví mě to sledovat, jeho zase baví, že z něj nejsem na větvi ~;)
říká, že jsme v nějakém minulém životě museli být sourozenci nebo staří manželé - sexuální pnutí 0, ovšem jinak si rozumíme výborně - dokonalý kamarád ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.