| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hmmm... tak přetvařování mi nikdy nešlo... jo, klidně si odpustím syrečky k večeři, když vím, že muži strašně vadí jejich smrad, ale nikdy mu nebudu říkat, že já je stejně nemám ráda... dám si je, když není doma nebo ho poprosím, ať si jde na chvilku lehnout vedle do pokoje, než se najím ~d~
nebudu předstírat, že se mi jeho oblíbená "hudba" líbí a že toužím jet s ním na fesťák, kde bude dunět od rána do noci, ale nijak se mě nedotkne, když si ji pustí do sluchátek a na fesťák ho klidně odvezu, v noci zase vyzvednu, případně s ním pojedu na místo, najdu ubytování a během dne si zařídím vlastní program...
to je (podle mne) ten rozdíl ve vycházení si vstříc a v přetvařování :-)
na přetvařování jsem příliš líná a sobecká... muž se teda dlouho musel učit, že když říkám A, myslím A a nikoliv B... ale zvykl si a dokonce to prý i už oceňuje ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.