| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cairo, když tohle má každý člověk prostě jinak...jak dospělý, tak dítě...my třeba s manželem máme každý docela potřebu svého prostoru při spánku, takže já manželovi na rameni neusínala a neusínám...navíc obvykle chodíme i dost různou dobu spát, manžel je odjakživa spíš skřivan, večer odpadá kolem 21h a taky vždycky brzy ráno vstával do práce...já usínám okolo půlnoci, syn taky...a když byl syn menší, tak sice chodil spát dřív, ale v praxi to znamenalo, že než jsem ho uložila a uspala, tak manžel usnul taky a nebo jsem u něj odpadla já...a nebo jsem ho uspávala v ložnici a manžel tam byl s námi, on usnul, syn po nějaké době taky a nakonec já...~:-D. A evidentně to našemu vztahu nijak neuškodilo, jsme spolu přes 20 let a pořád jsme spolu rádi a spokojení...A manžel si nikdy nestěžoval, že by se kvůli synovi cítil odstrčený, naopak, já jsem občas bývala ta, co zkoušela, jestli by to nešlo vymyslet nějak, aby syn usnul sám a on byl ten, kdo říkal, ať ho k nám do postele vezmu, že na to jednou budeme rádi vzpomínat...~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.