| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně by zase jako rezignace přišlo sedět nas.aně doma a nesnažit se vidět krásu v maličkostech. Užívat si milé drobnosti chce v tom stereotypu trochu vůli, ale pořád tam jsou.

Třeba chronologicky:
- dneska je zatím obloha bez mraků, tak třeba zasvítí sluníčko
- tetu propustí dopoledne po několika týdnech z nemocnice ( a má na nás vztek, že jsme ji donutili sednout do sanitky)
- kocour je doma a nemusím hledat, jestli není zajetej
- povedla se mi fakt výborná květáková polívka (nemám jinak ráda květák)
- MM našel aplikaci a rozlišování druhů chorošů a slezl sníh, tak ji půjdeme v polední pauze s dětma zkusit místo oběda
- pokouším se číst Bibli a zatím to docela jde, tak se těším na večer
- večer budu s malou dcerou péct muffiny (pořídila jsem jí košíčky, co se jí moc líbí a mám radost, že má radost)
- syn se těší na večer na šachy (místo sezení u počítače)
- bude dnes těžkej pracovní ten, ale přijde víkend

Hromada maličkostí, ale i ty se dají užít. K čemu by mi bylo jen si zoufat. Pohodlná nesvoboda je sice se.oucí, ale pokud jde (v našem případě) zatím jen o peníze a odkládání (nezbytné) operace, tak jsme na tom vlastně proti jiným ještě dobře. V životě bude hůř než teď - třeba, když ta operace nedopadne dobře, ale zatím ta krása v detailech trvá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.